Geplaatst op: 25 sep 2019

Shabby Treats The Shabby Shed zoekt nieuwe medewerkers

Wij zijn enorm druk en groeien heel erg hard ! In Nederland maar ook daar buiten. Wij zijn op het gebied van Annie Sloan een begrip in Nederland, maar met heel veel andere producten zijn wij actief in heel Europa. Klanten waarderen onze dienstverlening gemiddeld met een cijfer 9.5 en wij zijn op zoek naar nieuwe medewerkers. We geven je een uitstekende opleiding want wij willen dat onze klanten het beste advies krijgen wat mogelijk is. Wij zoeken nieuwe mensen voor de winkel en ook nieuwe mensen die ons kunnen helpen naast hun school. Voorwaarde is wel dat je in de directe omgeving woont van Nijkerk. Mail ons op info@shabbytreats.com en wie weet kom jij snel ons team versterken. Wij bieden netzo als aan onze klanten uitstekende voorwaarden. Veel werk plezier en onze mensen werken gemiddeld bij ons vijf jaar of langer omdat ze het enorm naar hun zin hebben. Kom jij ook ons team versterken de komende jaren ? Welkom reageer snel. Groet Jayne

Kom ons team versterken en geniet van het plezier en de groei met lieve klanten