Beschikbaar
Polyvine Verniswas Notelaar Extra Mat 1 liter
Notelaar Verniswas heeft een diepbruine kleur. Hiermee kleur je het meubelstuk in een natuurlijk donkerbruine kleur, terwijl je de houtstructuur goed blijft zien. De kleur notelaar is afgeleid van de natuurlijke kleur van notenhout.
Polyvine Verniswas Notelaar Extra Mat 1 liter
Voor het gebruik van Polyvine Verniswas Notelaar extra mat lees de tab product informatie, daar hebben wij precies beschreven hoe u de Verniswas Notelaar moet gebruiken.
Polyvine Verniswas Notelaar is verkrijgbaar in :
- Polyvine Verniswas Notelaar Extra Mat 500 ml
- Polyvine Verniswas Notelaar Extra Mat 1 liter
- Polyvine Verniswas Notelaar Satin 1 liter
- Polyvine Verniswas Notelaar Satin 500 ml
De kleur Polyvine Verniswas Notelaar
Notelaar Verniswas heeft een diepbruine kleur. Hiermee kleur je het meubelstuk in een natuurlijk donkerbruine kleur, terwijl je de houtstructuur goed blijft zien. De kleur notelaar is afgeleid van de natuurlijke kleur van notenhout.
Breng altijd drie lagen Polyvine Verniswas Notelaar aan
- Als u met één laag Notelaar tevreden bent breng nog twee lagen Kleurloos aan
- Als u met twee lagen Notelaar tevreden bent breng nog één laag Kleurloos aan
- Als u na drie lagen Notelaar de kleur heeft waar u tevreden mee bent hoeft u het niet af te werken met kleurloos
- Heeft u Verniswas Notelaar gebruikt voor de vloer, raden wij u aan om het nog af te werken met Vloervernis
Polyvine Verniswas Notelaar Extra Mat 1 liter kopen
Product code | Verniswas Notelaar Extra Mat 1 liter |
Product Categories | Polyvine Verniswas | Polyvine Vernis en buitenlak | Polyvine Vernis | Polyvine extra matte vernis | Polyvine webshop | Polyvine verkooppunten | Polyvine gratis verzending | Polyvine Nederland | Polyvine Be | Polyvine producten | Goedkoopste Polyvine |
Prijs (excl. btw) | € 23,10 |
Prijs (incl. btw) | € 27,95 |
BTW | € 4,85 |
Beschikbaarheid | op voorraad |
Aantal beoordelingen | 3 |
Polyvine Verniswas
Polyvine Verniswas is een geweldig product van Polyvine. Je kan op een simpele manier je geschuurde hout bewerken in de kleur die jij wilt en je geeft het een mooie Vintage look. Maar je kan Polyvine Verniswas ook aanbrengen op alle water gedragen verf. Hierbij moet je denken aan : Kalkverf, Krijtverf, Chalk Paint of Latex.
Eigenschappen Polyvine Verniswas
- Voor onbehandeld hout
- Voor water gedragen verf
- Niet aanbrengen op chemische verf
- Vlekbestendig
- Water Vast
- Reukloos
- Hittebestendig
- Snel drogend
- Uitermate duurzaam
- Verbruik 20 vierkante meter per liter
- Makkelijk en snel aan te brengen
- Breng het aan met een vernis kwast
- Afwasbaar met water
- Ultra Mat of Zijdeglans
- Voor binnen en buiten
Polyvine Verniswas is verkrijgbaar in de volgende kleuren
- Verniswas Notelaar
- Verniswas Gouden Den
- Verniswas Taupe
- Verniswas Grijs
- Verniswas Zwart
- Verniswas Wit
- Verniswas Kleurloos
Hoe breng je Verniswas aan
Allereerst moet je er van bewust zijn dat het hout, dus de kleur van het hout bepaald hoe het eruit gaat zien. Stem daar ook je keuze op af. Want op Donker Grenen zal het er anders uitzien dan op Licht Grenen
- Zorg dat ruw hout eerst goed geschuurd is en maak het stof vrij
- Breng een dunne laag Verniswas aan van de kleur die je wilt met een vernis kwast en doe dat in kleine oppervlakken, het trekt snel in het hout.
- Wrijf het gelijk uit met een katoenen doek.
- Na een uurtje drogen schuur het op met een fijne korrel tot je geen vezels van het hout meer kan voelen.
- Ben je tevreden met de kleur, dan breng je een 2e en 3e laag kleurloos aan met een droogtijd tussen de lagen van 2 uur.
- Wil je het donkerder dan breng je nogmaals een laag aan van de kleur die je hebt gekozen, goed uitwrijven. Tevreden dan breng je na 2 uur de laatste laag transparant aan.
- Zorg altijd dat je minimaal drie lagen aanbrengt voor het maximale resultaat en om te zorgen dat het extreem sterk is.
Als je Polyvine verniswas aanbrengt op water gedragen verf is het mooste effect als je bij lichte kleuren verf de donkere kleuren Verniswas kiest. Dus op een witte kleur verf zwart gebruiken voor een mooi boenwas effect. En op donkere kleuren verf de lichte kleuren boenwas om het te vervagen.
Polyvine Verniswas een heerlijk product voor onbehandeld hout
Notelaar verniswas
Goed en snel geleverd ondanks dat het erg druk was bij de bezorging.
mooi en goed product
strijkt makkelijk en geeft een mooie kleur
hele mooie kleur
Shabby Treats is veel goedkoper dan de andere aanbieders